Chorzów, 30 maja 2009
I Chorzowskie Zmagania Gimnazjalistów
Konkurs na bloga
PROTOKÓŁ
Jury w składzie:
Ewa Fido - nauczyciel języka polskiego
Iwona Kwiecińska - informatyk - instruktor MDK
Krzysztof Knas - dziennikarz - redaktor naczelny "Chorzowianina"
po zapoznaniu się z blogami prowadzonymi przez cały czas zmagań I Chorzowskich Zmagań Gimnazjalistów i biorąc pod uwagę następujące kryteria oceny:
- wybór prezentowanych treści
- sposób prezentacji tematów
- nieszablonowość
- poprawność językowa
- sposób ujęcia tematu
- częstotliwość aktualizacji
- "klimat" bloga i jego estetyka
- spójność grafiki z treścią bloga
jury postanowiło przyznać następującą liczbę punktów (uśredniając łączną sumę punktów):
Gimnazjum Nr 1 – 75 pkt. I miejsce
Gimnazjum Nr 2 – 75 pkt. I miejsce
Gimnazjum Nr 3 – 45 pkt.
Gimnazjum Nr 5 – 33 pkt.
Gimnazjum Nr 7 – 71 pkt. III miejsce
Gimnazjum Nr 8 – 73 pkt. II miejsce
Gimnazjum Nr 10 – 63 pkt.
Gimnazjum Nr 11 – 62 pkt.
Gimnazjum Integracyjne – 59 pkt.
Gimnazjum Dwujęzyczne – 34 pkt.
Gimnazjum Katolickie – 34 pkt.